• 19 Mayıs 2021, Çarşamba

tvDEN 4 yaşında

Aydın’ın ilk uydu televizyon kanalı tvDEN’in test yayınını tamamlayarak açılmasının bugün 4. Yıl dönümü.

İşin duayenlerinin, “3 yılda izleyici ve işleyiş oturur, 5 yılda da ekonomi” öngörüleri ışığında, inanarak azim ve sabırla çalıştık.

Şehrin önemli bir eksikliğini tamamlama görevimiz olan süreçte; halkımızın desteğini hep hissettik ve yaşadık.

“Ege’nin kalbi Aydın’dan atsın” inancımızla kısa sürede bölgeyi de kucaklayan bir haber kanalı olduk.

“Ege’nin dünyaya açılan penceresi” sloganının hakkını veren bültenlerimizde ülkemiz ve dünya gündemini de izleyicimizle buluşturduk.

Haber bültenlerinin yanı sıra Duygu'yla Ege’den, İşten Güçten, Tarımda Gündem, Uzmanına Sor, Sağlık Vakti, Sora Sora, Ege Masası, 5G1K, Z Raporu, Baş Başa, Tatlı Sohbetler, Ege’nin Lezzetleri ve daha bir çok özgün içeriği iç yapım olarak ürettik. Üretmeye devam ediyoruz.

“Aydın’da olmaz, kimler denedi de yapamadı, 6 aydan daha fazla götüremezsiniz” gibi olumsuz öngörü ve buna göre aksiyon alan bazı güç odaklarının tüm negatif yaklaşımlarına rağmen 4 yıldır Aydın’da oldu, Aydınlı yaptı.

Ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmalara, dünyayı sarsan covid 19 salgınının da eklendiği dönemi içinde barındıran bu 4 yılda yayın hayatımızı sürdürme noktasında büyük zorluklar da yaşadık.

Gazetecilik mesleğinin ve yayıncılığın önemini biliyorduk. Mesleğimize olan inancımız ve memleketimize olan aşkımızla yılmadık. Kararlılıkla yolumuza devam ettik.

Önce ballı tekliflerde bulunan ve “sadece bizimle çalışırsanız sizi ihya ederiz” dayatmasıyla taraf olmaya zorlayan, meslek ilkeleri ve vicdani sorumluluklarımız gereği tarafsız olmayı seçtiğimiz için hedef alanlar, karşı tarafa koyanlar da oldu.

Onların tüm ambargoları, baskılarına rağmen Aydın’a ve Aydın halkına güvendik. Bu güvenimizi 4 yıldır boşa çıkarmayan bu toprağın insanına borcumuz büyük.

Birlikte ve beraber güzel Aydınımızın, Egemizin aydınlanmasına, tanınmasına, kalkınmasına, halkının huzur ve refahına katkı koymak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

Denge Medya Grubun inanmış kadroları olarak bize güvenen tüm Aydın halkına ve dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerimize katkı ve desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.