16 Ocak 2021, Cumartesi

SAĞLIK MÜDÜRÜ AÇIKGÖZDEN BAĞIŞÇILARA PLAKET

25 Aralık 2020, Cuma 17:47

     


Çine Devlet Hastanesi'ne yüksek düzey oksijen terapi (solunum cihazı) ve ventilatör cihazı bağışlayan EYSİM Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir ve Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler San. ve Tic. A.Ş.'ye teşekkür plaketi takdim edildi.

EYSİM Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir tarafından Çine Devlet Hastanesine bağışlanan yüksek düzey oksijen terapi (solunum cihazı) ile birlikte Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler San. ve Tic. A.Ş. tarafından bağışlanan ventilatör hastaneye getirildi. Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, hayırsever EYSİM Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir ile Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler San. ve Tic. A.Ş. temsilcisi Ahmet Uzunoğlu'nu Çine Devlet Hastanesi'nde ağırladı. Müdür Açıkgöz, bağışçılara sağlık sektörüne yapmış oldukları hizmetlerden dolayı minnettar olduklarını ifade ederken teşekkür plaketi sundu. Gerçekleştirilen törene Çine İlçe Sağlık Müdürü Ensar Uygun ve Çine Devlet Hastanesi Başhekimi Zafer Alkaya'da katıldı.

DEMİR: HALKIMIZIN, DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ

EYSİM Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir, "Beklenmedik bir şekilde gelişen korona salgını tüm dünyayı ağır şekilde etkiledi. Ülkemizde devlet geleneği olarak ne kadar güçlü olduğunu tüm dünyaya sergiledi. ABD ve İngiltere'nin rezil olduğu dönemde Türkiye geleneksel devlet yapısının gücünü bir kez daha tüm dünyaya göstermiş oldu. Bu tip cihazlarda gerekli güç ve yeterliliğe sahip bir devletimiz var. Bizde iş adamları olarak çorbada tuzumuz olsun, böyle zor bir dönemde halkımızın, devletimizin ve milletimizin yanında olduğumuzu göstermek için ufak da olsa bir destek sunmak istedik" şeklinde konuştu.

UZUNOĞLU: DEVAM EDECEĞİZ

Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler San. ve Tic. A.Ş. temsilcisi Ahmet Uzunoğlu ise, "Çalıştığımız bölgeye, insanımıza destek sağlayabilmek, bir tane dahi canı kurtarabilme çabası bizim için çok değerli bir şey. Şirketimin yüzü olarak temsilen burada bulunuyorum. Bu tip şeylerde her zaman elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Böyle bir şirkette çalışmaktan gurur duyuyorum" dedi. (OSMAN YURTTAŞ) 
Son Eklenen Haberler