Gençler, “İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Partiye” dedi

AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, Gençlik Buluşması kapsamında “İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Partiye” programı kapsamında Çine’de gençlere buluştu. Geçlerle birlikte sohbet ederek yeni seçmenlerle tanışan Başkan Ancın, doğum günü olan geçlerin yeni yaşlarını kutladı.

Programa, Çine Gençlik Kolları Başkanı Kaan Namlı ve Çine Gençlik Kolları mensupları katıldı. Gençler burada “İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Partiye” dediler.

İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, “Gençlerimiz oylarını mutfaktan soğan videosu çekenlere, otobüsün kapısında raks oynayanlara oy vermeyecek. Gençler, gelecekleri için gecesini gündüzüne katıp, durmadan yorulmadan bir yandan yüzde yüz yerli araba, İHA ,SİHA Kızılelma daha nice yüzyılın projelerini imzasını atan, bir taraftan gençlerin istihdamı için, geleceği için projeler geliştiren lideri Recep Tayyip Erdoğan’a oy verecekler” dedi.

“GENÇLERİMİZ, TÜRKİYE YÜZYILINA EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORLAR”

Türkiye gençliğinin önemsendiğini belirten Başkan Ancın, “AK Parti gençlere güveniyor, onların fikirlerini önemsiyor, gençleri dolgu malzemesi olarak görmüyor. Bu yüzden seçme ve seçilme yaşını 18'e indirdi. Seçim beyannamemizde üniversite öğrencilerine tanınan cep telefonu ve bilgisayarlarda vergiden muaf olacak, Türkiye’mizin kendi üreteceği doğalgaz ve petrol gelirleriyle kurulacak aile ve Gençlik Bankası kuracağız. Bu doğrultuda gençler öncelikli olmak üzere her ailede en az bir kişiye iş imkanı sağlayacak. Gençlerimiz, Türkiye Yüzyılına emin adımlarla yürüyorlar” ifadelerini kullandı. (ÖZGE KAHRAMAN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.