24 Ocak 2022, Pazartesi

“Çine’ye hizmet yolunda beraber yürüyeceğiz”

23 Aralık 2021, Perşembe 16:56

     


AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, Parti Genel Merkezi tarafından onaylanan yeni İlçe Yönetimi ile birlikte çalışmalarına kaldığı yerden devam edeceklerini belirterek, “Çok değerli fikirlerin neticesinde, maziden gençliğe bir çizgi izleyerek, Çine’ye hizmet yolunda beraber yürüyeceğiz. Kutlu davamızdaki bayrak yarışında gece gündüz demeden mücadele edeceğiz” dedi.

 

Yaklaşık 9 ay önce AK Parti Çine İlçe Başkanı olarak atanan Burhan Kandemir’in 22 kişiden oluşan yeni yönetimi onaylandı. Yeni Yönetim Kurulu listesinin oluşumu aşamasından çok kişi ile istişarede bulunduğunu belirten Başkan Kandemir, ilçeye hayırlı olmasını diledi.

“BU İŞLER GÖNÜL İŞİDİR”

Özverili bir şekilde çalışmak ve görevi devrederken de övgüyle söz edilmek istediklerini dile getiren Başkan Kandemir, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühüyle Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir tarafından 16 Mart 2021 tarihinde şahsıma tevdi edilen ilçe başkanlığı görevini o günden bu güne çok değerli yönetici arkadaşlarla birlikte sürdürdük. Çine’mizin her türlü sorununu çözmek için gayret gösterdik. Hepinizin bildiği üzere teşkilatçılık bir bayrak yarışıdır. Bu yarışta sen ben değil, biz olduğumuzda başarılı oluruz. Zaman zaman görev alır var gücümüzle davamız için milletimiz için memleketimiz için çalışır, zaman zamanda görevleri yeni arkadaşlarımıza bırakır tecrübelerimizle onlara destek oluruz. Bu işler gönül işidir, asıl olan görevleri yaparken öz veriyle çalışmak hakkını vermek ve bırakırken huzurlu olmak ve adından övgüyle bahsettirmektir. Her durumda ihtiyaç duyulan yenilenme bizde de hasıl oldu. İş yoğunluğu çeşitli mazeretler veyahut başka görevlerden dolayı arkadaşlarımız bizden görev affı istediler. Bu süreçte beraber çalıştığımız görevden affını isteyen yönetici arkadaşlara tek tek teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

“ÇİNE’MİZE TEŞKİLATLARIMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Başkan Kandemir sözlerini şu ifadelerle tamamladı: “Bu durum karşısında partimizin kurucuları, teşkilatlarımızda görev almış çok kıymetli dava arkadaşlarımızla, büyüklerimizle istişarelerde bulundum. Çok değerli fikirlerin neticesinde, maziden gençliğe bir çizgi izleyerek, Çine’ye hizmet yolunda beraber yürüyeceğimiz, kutlu davamızdaki bayrak yarışında gece gündüz demeden mücadele edecek yeni yol arkadaşlarımızı açıklıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Çine’mize teşkilatlarımıza hayırlı uğurlu olsun.”

YENİ YÖNETİMDE YER ALAN İSİMLER

Akın Şahin, Ali Uyar, Ayşe Gül Yanar, Bilal Cesur, Bircan Kömürcüoğlu, Bünyamin Akbay, Ercan Yaldız, Erden Kaya, Ertan Uzun, Esma Karcı Selvitopu, Hayriye Keleş, Kenan Şahin, Kıvanç Ahmet Kabataş, Mevlüt Yılmaz, Muammer Boyşah, Muhammet Doğan, Nizamettin Kurt, Onur Uçar, Öznur Altıntaş, Serkan Sevinç, Servet Dağ, Yasin Yüzügüldü. (ERDAL AYDIN) 
Son Eklenen Haberler