22 Eylül 2020, Salı

CHP Çine'de Başkan Ok güven tazeledi

6 Şubat 2020, Perşembe 16:19

     


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülgün Ok, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

 

(FOTO GALERİ İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNİ TIKLAYINIZ) 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çine İlçe Kadın Kolları Genel Kurul Toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. Toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, İYİ Partili Semra Eroğlu, Nedret Tuncer ve Cengiz İnce, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, İYİ Parti Çine İlçe Başkanı Erkan Bozkurt, Saadet Partisi Çine İlçe Başkanı Harun Bayram, Çine Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut ve CHP'li belediye meclis üyeleri ile birlikte partililer katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, İYİ Parti ile iktidara yürüdüklerini ifade ederek, muhalefetteki son genel kurul toplantılarını yaptıklarını önümüzdeki genel kurul toplantılarını iktidar partisi olarak gerçekleştireceklerini söyledi. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer ve CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin yapmış oldukları konuşmada partinin kadın üyelerine çok teşekkür ederek, kadınlar ile birlikte iktidara yürüdüklerini belirtti.

 

"HEDEFİMİZ TÜRKİYE MAZBATASI"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülgün Ok, "Van'daki çığ felaketi ile yaşamını yitiren vatandaşlarımız ile şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Çine'li şehidimize de Allah'tan rahmet diliyor, eşine ve ailesine başsağlığı diliyoruz. Acımızın tarifi yok. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi kadınları olarak demokrasi, hak ve mücadelemizi siyasal zeminde en üst seviyede sürdürmeye kararlıyız. Kadınlarımızın siyasetteki aktif başarıları asla küçümsenmeyecek bir olaydır. Bu bağlamda yol arkadaşlarımız ile beraber partimizin bayrağını en iyi şekilde dalgalandırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan bütünleştirici bir yapı ile herkesi kucaklayarak sahalarda yer alacağız. İnancımızı, umudumuzı, heyecanımızı, mücadele ruhumuzu asla kaybetmeyerek yerel seçimlerdeki başarımızı genel seçimlerde de göstererek partimizi iktidara taşıyacağız. Hedefimiz Türkiye mazbatası" şeklinde konuştu.

 

CHP KADIN KOLLARI YENİ YÖNETİMİ

Tek liste ile gidilen seçimde başkan Gülgün Ok önderliğinde yeni yönetim şu şekilde oluştu: Hale Akçakavak, Başak Atkan, Hediye Çetinkaya Aydın, Zuhal Aydın, Dilek Barak, Yeliz Cansızca, Mualla Çakır, Pelin Duran, Esin Gülsoy, Aynur Kaya, Gülay Kaya, Muhterem Kılcı, Eylem Tepe, Arzu Ülgüç, Hafize Yaşar, Gülsüm Yıldız. İl delegeleri; Sibel Ok Aksin, Nazmiye Aktaş, Fahriye Aslan, Hicran Balcı, Fadime Çetin, Zerrin Erol, Emel Gönezer, Asuman Güney, Rahime Karadağ, Kübra Kırmızıgül, Gülgün Ok, Şengül Pak, Serpil Yaman, Gülay Yıldız ve Nurcan Zengin. (OSMAN YURTTAŞ) 
Son Eklenen Haberler