9 Şubat 2023, Perşembe

“Stoklarda onların durumu ile ilgili aşı yok”

5 Ocak 2023, Perşembe 09:48

     


AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, sosyal medya hesabından uzunca açıklama yapan CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin’e cevap verdi. Başkan Kandemir, “Tayfun başkan kurduğu uzun uzun ifadelerle kendi rahatsızlığının semptomlarını ortaya koymuş. Stoklarda onların durumu ile ilgili aşı yok. Henüz üretilmedi” dedi.

Çine’de, Büyükşehir Belediyesi’ne ait şirket çalışanının çocuğuna ısıran köpek, ilçede siyasetin tansiyonunu yükseltti. İlçede hararetlenen siyasi gündem, artarak devam ediyor.

“HENÜZ ÜRETİLMEDİ”

CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin’in yaptığı sosyal medya paylaşımı ile ilgili yazılı açıklama yapan AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, “Tayfun başkan kurduğu uzun uzun ifadelerle kendi rahatsızlığının semptomlarını ortaya koymuş. Stoklarda onların durumu ile ilgili aşı yok. Henüz üretilmedi. Çünkü, dünyanın, insanlığın ve hizmet için siyaset yapan bizlerin daha önemli gündemi var” açıklamasına yer verdi.

“REKLAMCININ EMEĞİ ÇÖPE GİTMESİN DİYE GEVREĞİ 50 KURUŞ YAPAMADILAR”

Çine Belediye Meclisi’nde hayırseverlerin desteği ile satılacak simidin 50 kuruş olmasını önerdiklerini ve önerilerinin kabul edilmemesinin gerekçesini de değinen Başkan Burhan Kandemir, “Öğrencilerimize 1 TL’ye gevrek satma fikirlerini destekliyoruz ve çok olumlu buluyoruz. 50 kuruş olmasını önermiştik lakin reklam afişlerini önceden hazırladıklarından dolayı reklamcının emeği çöpe gitmesin diye yapamadılar. Yine de Allah razı olsun. Düşünmeleri yeter” diye konuştu.

“BİZİ İZLEMEYE DEVAM ET!”

CHP İlçe Başkanı Tayfun Şahin ve partisinin ufkunun gelişmesini beklemediklerini belirten Başkan Kandemir, son olarak şu ifadelere yer verdi;

“Allah’ın izni, milletimizin güveni ve gayretimizle bütün ihtiyaçlarımıza çözüm üretebilir, sorunlara çare bulabilir, zorlukların üstesinden gelebiliriz. Tayfun Şahin ve partisinin bakış açısı ve simit kadar küçük dünyalarının değişmesi, ufuklarının gelişmesi için maalesef umudumuz yok. Bizim Çine’miz, Aydın’ımız, ülkemiz ve insanlık için büyük hayallerimiz, somut hedeflerimiz ve sonsuz rüyalarımız var. Bir de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yürekten inanmış, bizlere desteği her geçen gün artan halkımız var. Tayfun Şahin’e de Çine’miz için yürüttüğümüz çalışmaların sonucu olacak sürprizlerimizin devam edeceği mesajı içeren dört kelimeli bir cümlemiz bulunuyor: bizi izlemeye devam et!” (SELİME AYDEMİR) 
Son Eklenen Haberler