• 11 Şubat 2022, Cuma 10:13

Başkan Dinçer için seferberlik başlatıldı

Karaciğer nakli yapılması gereken Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e uygun donör bağışçılarının bulunabilmesi için seferberlik başlatıldı.

Karaciğer nakli yapılması gereken Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e uygun donör bulunabilmesi için seferberlik başlatıldı.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nden ambulans uçakla alınan ve saat 22:00 sıralarında Malatya İnönü Üniversitesi Hastanesi’ne ulaştırılan Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer için uygun donör arayışının devam ettiği ifade edildi.

Daha önce donör bağışı için müracaat eden kişilerden alınan örneklerin uyum sağlamadığı belirtilirken, Başkan Dinçer’in hayata tutunabilmesi için A rh (+), A rh (-), 0 rh (+) ve 0 rh (-) 19 – 50 yaş arası kronik rahatsızlığı bulunmayan kilolu ve kısa boylu olmayan 24 saat içerisinde alkol almamış, hayat kurtarmak isteyen kişilere çağrıda bulunuldu. Başkan Dinçer’e hayat olmak isteyen vatandaşların 0532 744 82 44 ve 0545 445 10 30 numaraları aramaları rica edildi. (ERDAL AYDIN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.