• 7 Ekim 2023, Cumartesi 17:00

İl Müdürü Şenkul, Çine Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, yapımı devam eden 75 yataklı Çine Devlet Hastanesi inşaat alanını yerinde inceledi. İl Müdürü Şenkul incelemelerin ardından evde sağlık hizmetinden faydalanan aileleri ziyaret etti.

20 bin metre kare kapalı alana sahip, 75 yatak sayılı, 28 poliklinik, 11 Palyatif Bakım ve 8 yoğun bakım yataklı kapasiteli Çine Devlet Hastanesi inşaatını ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Şenkul, yüklenici firma yetkililerinden yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Hastane inşaatının hızlı bir şekilde ilerlediğini ifade eden İl Sağlık Müdürümüz, “Nitelikli, konforlu hasta odaları, poliklinikleri ve teknolojiye uygun tıbbi cihazlar ile hastanenin en kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunulması adına çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Daha sonra, Evde Sağlık Hizmetinden faydalanan aileleri ziyaret eden Eser Şenkul, hasta yakınları ile sohbet etti ve ailelerin talep ve isteklerinin dinleyerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Evde sağlık hizmetleri biriminin çok önemli bir görev üstlendiğini ve hastalarımıza tedavilerinde kolaylık sağladığını ifade eden İl Sağlık Müdürü Şenkul, hizmeti sunan evde sağlık ekibine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. (FATMA AYDIN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.