22 Nisan 2024, Pazartesi

Ayşegül ile Yavuz evlilik yolunda ilk adımı attı

24 Ekim 2023, Salı 14:29
Son güncelleme: 24 Ekim 2023, Salı 14:31

     


Aydın’ın Çine İlçesi Tatarmemişler Mahallesi Muhtarı Mustafa Çelik’in kızı Ayşegül ile Yavuz Er Söker, evlilik yolunda ilk adımı attı.

Çine Kaymakamlığı personeli Duran Çelik ile Tatarmemişler Mahallesi Muhtarı Mustafa Çelik’in bir şirkette çalışan kızları Ayşegül Çelik ile Devlet Su İşleri’nden (DSİ) emekli Şakir Söker ve Emir Söker çiftinin bir maden firmasında çalışan oğulları Yavuz Er Söker için görkemli bir nişan merasimi düzenlendi.

Çine Sosyal Tesisler Düğün Salonu’nda düzenlenen nişan törenine, Çine Kaymakamlığı personeli, Çine İlçe Jandarma Komutanı Memiş Arı, Çine Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Tarhan başta olmak üzere mahalle muhtarları, Çelik ve Söker ailelerinin yakınları ve Ayşegül ile Yavuz Er’in arkadaşları katıldı. Genç çiftin salona girişiyle birlikte başlayan törende, çiftin nişan yüzükleri Bayram Ali Aydoğdu tarafından takıldı. Ayşegül ve Yavuz Er, davetlilerle birlikte gönüllerince eğlendi. Davetlilere de çeşitli ikramlarda bulunuldu. Evlilik yolunda ilk adımı atan Ayşegül ile Yavuz Er için Nisan ayında düğün merasimi düzenleneceği belirtildi.

Muhtar Mustafa Çelik, “Bu mutlu günümüzde yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Allah çocuklarımızın mutluluğunu daim etsin” ifadelerini kullandı. (FATMA AYDIN) 
Son Eklenen Haberler