• 27 Nisan 2023, Perşembe 18:31

Savaş, memleketi Çine'den tam destek istedi

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Mustafa Savaş memleketi Çine’yi ziyaret etti. Çineliler tarafından ilgiyle karşılanan Savaş, Çine için çalışmaya devam edeceğini söyleyerek, “Çine’miz önemli bir güzergahta hak ettiği değeri alacak” dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Mustafa Savaş, seçim çalışmalarına memleketi Çine’de devam etti. Önce AK Parti Çine İlçe Binasında partililerle buluşan Savaş’ı AK Parti İlçe Başkanı Burhan Kandemir, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Tozar, Gençlik Kolları Başkanı Kaan Namlı karşıladı. Partililerle sohbet eden Savaş, 14 Mayıs’ın tarihi bir seçim olduğunu vatanını bayrağını seven herkesin gereğini yapması gerektiğini söyleyerek muhalefeti eleştirdi. Savaş, önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çiftçilere verdiği müjdeyi paylaşarak, “Sayın Cumhurbaşkanımız çiftçilere sulama da destek vererek sulama ücretlerinin yarısı devletten dedi. Çineli çiftçilerimize de hayırlı olsun” dedi.

“PKK İLE İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE”

Savaş, 6’lı masanın Türkiye’yi ileriye taşımak gibi bir gayesinin olmadığını belirterek, “Bizim partimize oy atmamış vatandaşlar bile gelip benim askerime polisime öğretmenime kundaktaki evladıma kurşun sıkanlarla işbirliği yapmam, yapanlara da oy vermem diyor. PKK ile işbirliği içerisindeler Kandilden sözcüleri 14 Mayısta sadece cumhurbaşkanlığı seçimi yapmayacağız aynı zamanda sistemi de seçeceğiz diyor. Operasyonları durduracaklarını söylüyorlar. Türkiye ileri götürmek isteyenlerle geri götürmek isteyenlerin bir mücadelesini tanıklık ediyoruz. Geri götürmek isteyenler Türkiye’yi durdurmak istiyor” diye konuştu.

Muhalefetin hiçbir milli meselede devletin yanında olmadığını vurgulayan Savaş, “Masa etrafındakileri de bir araya getiren tek şey Recep Tayyip Erdoğan nefretidir. Onların başka bir amacı yok. AK Parti olarak ülkeyi zenginleştirdik, dönüştürdük bu seçimde eser ve hizmetlerimizi taçlandıracağımız bir seçim olacak. Çine’den güçlü bir destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.

ÇİNE’YE YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Çine için çalışmaya devam edeceğini vurgulayan Savaş, “Çine’miz önemli bir güzergahta hak ettiği değeri alacak. Cazibe merkezi haline getireceğiz, çünkü böyle bir potansiyeli var. Çok güzel bir hükümet konağımız oldu, TOKİ’nin ikinci ihalesi yapılacak, hastanemiz bitmek üzere, OSB büyümeye devam ediyor, gençler için çok güzel bir gençlik merkezi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi. Savaş daha sonra esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafın istek ve şikayetlerini dinledi. Halk pazarının olması dolayısıyla pazarı da gezen Savaş vatandaşla selamlaştı. Program ziyaretlerle devam etti. (ÖZGE KAHRAMAN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.