• 26 Nisan 2023, Çarşamba 11:22

Seda Sarıbaş, Çine’den “Geleceğimiz için daima AK Parti” dedi

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Seda Sarıbaş, Çine’yi ziyaret etti. Çine’de kadınlar tarafından alkışlarla karşılanan Sarıbaş, “Eğer bana hizmet etme fırsatı verirseniz bende bir kadın kardeşiniz olarak sizler için ülkem, milletim, Aydın için çalışmanın sözünü veriyorum. Geleceğimiz için daima AK Parti diyoruz” dedi.

 

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Seda Sarıbaş, Çine’yi ziyaret etti. Ziyaretine, Çine Organize Sanayi Bölgesi’nden başlayan Sarıbaş’ı AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Tozar, Gençlik Kolları Başkanı Kaan Namlı karşıladı. Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mehmet Tosun’u ziyaret eden Sarıbaş, Organize Sanayi Bölgesi hakkında kendisinden bilgi aldı. OSB’nin Kademe kademe büyümesi anlatan Tosun, son olarak yapılacak olan seramik fabrikasıyla Çine’ye büyük istihdam sağlanacağını anlattı.

FABRİKADA ÇALIŞAN KADINLARLA BULUŞTU

Sarıbaş, daha sonra ağırlıkla kadınların çalıştığı Ahmetoğlu Turşu Fabrikasını ziyaret etti. Firma sahiplerinden Özgüç Sürer, fabrika hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra, Sarıbaş çalışan kadınlarla buluştu. Kendisini kısaca tanıtan Sarıbaş, “Sizleriniz iradesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı olarak yapmak istiyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi altında hizmet etme fırsatı verirseniz bende bir kadın kardeşiniz olarak sizler için ülkem, milletim, Aydın için çalışmanın sözünü veriyorum. Geleceğimiz için daima AK Parti diyoruz” diye konuştu.

“HİZMETLERİMİZE ARALIKSIZ SÜRDÜRECEĞİZ”

Fabrika ziyaretinin ardından Dutluoluk Mahallesi’ni giden Sarıbaş, burada kadınlar tarafından alkışlarla karşılandı. Herkesle tek tek selamlaşarak konuşma yapan Sarıbaş, “Sizlerin sesini duyurmaya devam edip hizmetlerimize aralıksız sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. Dutluoluk ziyaretinin ardından Sarıbaş ile beraberindeki il ve ilçe yöneticileri, yapımı devam eden Gençlik Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu. Çine Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Dinçer, merkez hakkında bilgilendirme de bulunarak “Çine için önemli bir merkez olacak. İçerisinde konferans salonu, çok amaçlı sınıflar, halı saha, yüzme havuzu olan, donatılara sahip merkez olacak” dedi.

Sarıbaş, Çine programına ev ziyaretleriyle devam etti. (ÖZGE KAHRAMAN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.