3 Aralık 2022, Cumartesi

Çineliler ağlanacak hallerine gülüyor

25 Kasım 2022, Cuma 13:49

     


Çine’de yapılmayan yol yağmurlarla göle dönerken, sosyal medya hesabından yaşadıkları sorunu aktaran bir vatandaş “Kışlık havuzumuz ve çamur banyomuz için emeği geçenlere teşekkür ederiz” paylaşımı yaptı. Bu paylaşıma bazı vatandaşlar da ‘Saunada olacaktır inşallah’, ‘Şezlong yerleri ayarlanmamış’ yorumları ile ağlanacak hallerine gülmeye çalıştı.

Çine ilçe merkezi ile birleşik haldeki Evciler Mahallesi’nde belediye ekiplerince alt yapı çalışması yapılmasının ardından, üst yapı tamamlanamayan sokaklardaki vatandaşlar, yağmurlarla birlikte sokaklarının göle döndüğünü belirtti.

Evciler Mahallesi Merkez Sokak’ta ikamet eden Ali Özcan, “Mahallemizin alt yapı sorunları için sokaklarımız geçen yıl bozulmuştu. Alt yapısı yenilenen sokakların bazıları yapıldı. Merkez sokak sakinleri olarak belediye yetkililerine yazın toz, kışın da yağmurda yaşadığımız sorunları ilettik ve biran önce yollarımızın yapılmasını istedik. Fakat bu sorun giderilmedi ve yağışlarla birlikte sokak sakinleri olarak evlerimize giremiyoruz. Bu sorunun kısa sürede giderilmesini rica ediyoruz” dedi.

Çine merkez Cumhuriyet Mahallesi 36 Sokak'taki Zirve Kent Sitesi’nde ikamet eden vatandaşlar da, Çine Belediyesi yetkililerini göreve davet etti. Site sakinleri çamur içerisinde kalan yoldan gelip geçemediklerini belirterek, Çine Belediyesi’nden sorunun giderilmesini istedi. (SELİME AYDEMİR) 
Son Eklenen Haberler