O mahalleye köprü kazandırılması için AK Parti çalışma başlattı

Ak Parti Çine İlçe Başkanlığı, Evciler Mahallesi'nde bulunan Söğütçük Deresi üzerine köprü yapımı için girişimlerin başladığını duyurarak, Devlet Su İşleri’nden ödenek beklediklerini bildirdi. AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, “Vatandaşımızın daha rahat ve kolay geçişini sağlamak için Evciler’deki Söğütçük Deresinin bir bölümüne köprü yapımı için incelemede bulunduk. Ödenek çıktığı taktirde köprü yapımına başlanacak” dedi.

 

AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, Çine’nin eksiklerini giderme noktasında çalıştıklarını belirterek gerekli kurumlara müracaat ettiklerini söyledi. Kandemir, son olarak Evciler’de büyük bir eksik olan Söğütçük Deresi üzerine köprü yapılması noktasında incelemede bulundu. Devlet Su İşleri Şube Müdürü Serkan Baştürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kaan Namlı ve Evciler Muhtarı Hidayet Şahin ile bölgede incelemelerde bulunan Kandemir, köprü için en kısa zamanda adım atılacağını vurguladı. Gerekli kurumlara müracaat ettiklerini, ödenek çıktığı taktirde de çalışmaların başlayacağını belirten Kandemir, “Vatandaşlarımızdan gelen taleplerden bir tanesi de bu dere üzerine köprüydü. Köprü için incelemelerde bulunduk en kısa sürede bir adım atarak çalışmalara da başlayacağız. Yapılacak olan köprü sayesinde geçişler artık daha kolay olacak” diye konuştu.

 

Kandemir ayrıca İbrahimkavağı gölet çevresinin tel çitlerle çevrildiğini belirterek, “Aldığımız talep ve istek üzerine Devlet Su İşleri Müdürlüğümüzü devreye sokarak gölet çevresini tel çitle çevirdik. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına alınan bir önlemdi. İbrahimkavağı Muhtarımız Faruk Duman ile birlikte mahallede yapılması gereken eksiklerinde istişaresini yaptık” ifadelerini kullandı. (ÖZGE KAHRAMAN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.