• 24 Kasım 2023, Cuma 08:46

“Şüphesiz ki öğretmenlerimizin çok büyük emekleri var”

AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, “Ülkemizin yarınlarını emanet edeceğimiz çocuklarımızın, gençlerimizin donanımlı olarak yetiştirilmesinde, eğitilmesinde şüphesiz ki öğretmenlerimizin çok büyük emekleri var” dedi.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öncelikle Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerinin gününü kutlayan AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Öğretmen, insanları eğitmeyi ve öğretmeyi meslek edinen, eğitim kurumlarında çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim ve öğretimlerine rehberlik eden, geleceğine yön veren ve yaşama hazırlayan kişilerdir. Ülkemizin yarınlarını emanet edeceğimiz çocuklarımızın, gençlerimizin donanımlı olarak yetiştirilmesinde, eğitilmesinde şüphesiz ki öğretmenlerimizin çok büyük emekleri vardır. Üstlendikleri zor, bir o kadarda anlamlı görevleri ile ülkemizin geleceğini inşa etme adına gösterdikleri çabalar, fedakârlıklar ve özveriler nedeniyle öğretmenlerimize millet olarak çok şey borçluyuz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, yeni çağın gerekliliklerini okuyabilen, bilgili, donanımlı, milli ve manevi değerlerimizi benimseyerek yetişmesinde büyük emek gösteren, bu anlamda kutsal bir görevi ifa etmektedirler. Bu duygularla, Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ebediyete intikal etmiş bütün öğretmenlerimizi şükran ve rahmetle anıyor, dünyanın en saygın insanları olan öğretmenlerimizin ‘Öğretmenler Günü'nü kutluyorum.” (FATMA AYDIN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.