9 Şubat 2023, Perşembe

CHP’li Yavaş yüzlerce seveni tarafından uğurlandı

23 Ocak 2023, Pazartesi 16:25
Son güncelleme: 23 Ocak 2023, Pazartesi 17:41

     


Yakalandığı kansere yenik düşen CHP Çine Belediye Meclis Üyesi ve Akçaovaspor Kulübü Başkanı 54 yaşındaki Mehmet Yavaş, yüzlerce seveni tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

Çine’nin siyaset ve spor camiasının sevilen simalarından Mehmet Yavaş, 1 yıl önce yakalandığı lenf kanseri nedeniyle hayatını kaybetti. Tedavi gördüğü Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’nden sabah saatlerinde gelen kötü haber üzerine, sevenleri Mehmet Yavaş’ın Akçaova Mahallesi’ndeki evine akın etti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde siyaset yapan ve aynı zamanda uzun yıllar futbol oynadığı Akçaovaspor Kulübüne Başkanlık yapan Mehmet Yavaş’ın cenazesi, öğle namazı ile birlikte evine getirildi. Burada alınan helallik ve edilen dua sonrası Yavaş’ın cenazesi, Bekarlar Mahalle Mezarlığı’na sevenlerinin omuzlarında getirildi. Burada kılınan cenaze nazının ardından evli ve 2 çocuk babası Mehmet Yavaş sonsuzluğa uğurlandı.

Akçaovaspor Kulübü'nün 10 numaralı forması ile uğurlanan Mehmet Yavaş’ın cenaze merasimine, siyaset ve spor camiası başta olmak üzere, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar ve yüzlerce seveni katıldı. (ERDAL AYDIN) 
Son Eklenen Haberler