• 22 Şubat 2024, Perşembe 18:01

“Artık yeter değişim istiyoruz"

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, memleketi Çine’de coşku ile karşılandı. Esnaf ziyaretinde yoğun ilgi ile karşılaşan Savaş’a vatandaşlar “Artık yeter değişim istiyoruz. Kazanman için çalışıyoruz” dedi.

Savaş, memleketi Çine’de coşku ile karşılandı. Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Savaş; Cumhur İttifakı Çine Belediye Başkanı Adayı Ali Dinçer, AK Parti Çine İlçe Başkanı Mithat Burhan Kandemir, MHP Çine İlçe Başkanı Kazım Oluç, AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın eşliğinde esnaf ziyareti yaptı. Savaş, baba ocağı Çine’de hemşehrilerinden destek istedi. Tek tek esnafları gezip kalplerine dokunan Savaş'a yüzlerce kişi eşlik etti. Savaş'ı hemşehrileri bağrına bastı. Esnaf ziyaretine vatandaşların göstermiş olduğu yoğun ilgi ile adeta gövde gösterisi yapan Savaş, "Sevgili hemşehrilerimizin ilgisi yoğun. İlçe belediye başkanımız Ali Dinçer ile birlikte bugün esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Yoğun bir ilgi ve teveccüh var. Bu teveccühe layık olmak için mücadele ediyoruz. Rabbim birliğimizi daim eylesin. Hemşerilerimize selam verip onlara hayırlı işler diliyoruz" ifadelerini kullandı.

'BİZ BIKTIK DEĞİŞİM İSTİYORUZ'

Değişim isteyen Çineli vatandaşlardan Hicran Karaltı, "Biz Özlem Çerçioğlu'ndan bıktık değişim istiyoruz. Allah'ın izniyle bizi siz kurtaracaksınız" dedi.

'KAZANMASI İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ'

Savaş'a tam destek verdiğini ifade eden Çineli esnaf Ayşe Varol, "Mustafa Bey tam bir Çine Sevdalısı. Allah ondan bin kere razı olsun. Bir Çineli olarak onun baba, aile, ata düşkünü olduğunu biliyoruz. Bir Çineli olarak arkasındayız, kazanması için gece gündüz demeden çalışıyoruz" diyerek yanında olduğunu söyledi.

SAVAŞ'I GÖRÜNCE GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

Savaş'ı görünce göz yaşlarına hakim olamayan Mesude Yıldırım, "Mustafa Beyi çok seviyoruz. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanının değişmesini istiyoruz. Kazanması için çok çalışıyoruz. Büyükşehir belediye başkanın Mustafa Savaş olmasını çok istiyoruz" dedi. (FATMA AYDIN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.