27 Kasım 2020, Cuma

AYŞE HANIM MUTFAĞINI HALKA AÇTI

18 Kasım 2020, Çarşamba 16:12

     


Çine’de yaşayan ve 10 yıl kantin işletmeciliği yapan Ayşe Çamcıoğlu ev yemekleri salonu ile mutfağını halka açtı. Ev mutfağı yemek salonu hayalini gerçeğe dönüştüren 24 yıllık ev hanımı Ayşe hanım, evde yaptığı yemekleri halkın beğenisine sunarken, “en tazesi ve en lezzetlisini ev rahatlığında, sıcak ve samimi bir ortamda siz müşterilerimize sunuyoruz” dedi. 

 

(FOTO GALERİ İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNİ TIKLAYINIZ) 

 

Çine’de yaşayan 2 evlat sahibi Ayşe Çamcıoğlu, Çine ASKİ ve Çine Vergi Dairesi arası ile yeni Çine Hükümet Konağı karşısına açmış olduğu Barış Restaurant ile mutfağını halka açtı. Açmış olduğu restoran ile hayalini gerçekleştiren Ayşe hanım ev yemekleri menüsü ile farkındalık yaratarak, müşterilerine her gün farklı bir menü ile birbirinden leziz ev yemekleri sunmaya başladı. 

AYŞE HANIMIN MUTFAĞINDA HİJYEN VE LEZZET ÖN PLANDA
‘Kendim yemeyeceğim bir yemeği asla müşterilerime servis etmem’ diyerek hijyen ve lezzet konusunda iddialı olduğunu söyleyen Ayşe Çamcıoğlu, “Sabah 5’te geliyor öğle servisi için menümü hazırlıyorum. Yemeklerimi zeytinyağı ile yapıyorum. Evimde canımdan çok sevdiğim ailem ve sevdiklerime ne hazırlıyorsam değerli müşterilerime de Ege yöresi’nin en güzel yemeklerini servis ediyorum. Anne olarak hijyen ve sağlık benim için olmazsa olmaz. Yemeklerimizi titizlik ile yapıyor, hijyen konusunda taviz vermiyoruz. Ev yemeklerimiz her gün değişiyor. Her gün aynı yemekleri yaparak monoton bir menü çıkartmak yerine müşterilerimiz yemeğini kaşıklarken sevdiklerini hissedebilecek farklı ev yemekleri hazırlıyoruz. Bir gün yuvalama, bir gün dolma, bir gün güveç, bir gün sarma. Ege’nin tüm zenginliklerini sofralarımıza taşıyoruz. İşletmemizi temizlik ile açıyor, akşam ise yine temizlik ile kapatıyoruz. Evimde çocuklarıma yedirmeyeceğim yemeği asla müşterime servis etmem” şeklinde konuştu. 

 

“24 YILDIR SEVEREK VE BEĞENEREK YİYORUM”
24 yıllık eşi Ayşe Çamcıoğlu’nun en büyük destekçisi Kasım Çamcıoğlu, “Ayşe hanım ev mutfağındaki marifetini buraya taşıdı. Yıllardır böyle güzel bir mekân hayali vardı. Onun bu hayalini gerçekleştiriyor olması ailecek bizleri çok mutlu etti. Mutluluklar paylaşılınca çoğalıyor. Ayşe hanımın yemeklerini 24 yıldır severek ve beğenerek yiyorum. Müşterilerimizde sağ olsunlar yemeklerimizi çok beğendi. Burası sevgi dolu güzel bir aile işletmesi oldu. Ben eşime oğullarım annesine yardım ediyor. Evinizdeki damak tadını artık Barış Restaurant’ta bulabilirsiniz. Ege yöresine ait tüm lezzetleri, sulu yemek çeşitleri gibi birçok damak tadınıza uygun zengin menü çeşitlerimizle siz müşterilerimizi bekliyoruz” dedi.

 

PAKET SERVİS HİZMETİ DE VERİLİYOR

Kasım Çamcıoğlu, Covid 19 kuralları çerçevesinde hafta içi 10.00 ile 18.00 Cumartesi 10.30 ile 18.00 saatleri arasında hizmet verdiklerini paket servisi ve al gel servis hizmetlerinin mevcut olduğunu söyledi. (OSMAN YURTTAŞ) 
Son Eklenen Haberler