Şevketiye’ye Namlı Muhtar Adayı

Çine'de Tesis Yönetimi Hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdüren Yeşim Namlı, Şevketiye Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde Şevketiye Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Yeşim Namlı, mahallesinin şefkatli sesi olmak istediğini belirtti.

Şevketiye Mahallesi sakinlerinden emekli Musa Namlı’nın eşi ve Tesis Yönetimi alanında hizmet veren Yeşim Namlı, mahallesine kadın eli değsin istediğini ifade etti. Muhtar adaylığını doğum gününde açıklayan Yeşim Namlı, “Şevketiye’ye kadın eli değsin diye çıktığım bu yolda, gerek daha şefkatli bir alandan hanelere ulaşmak, ihtiyaçlara elçi olabilmek, gerekse kutlu anları paylaşarak ve zor zamanlarında da vatandaşımızın yanında olmak için mahallemizin muhtar adayı olduğumu sizlerle paylaşmak isterim. Muhtarlığın, çok önemli bir mevkii olduğunu, sadece bir görev değil; birçok değeri kapsadığının farkındalığıyla mahallemizin şefkatli sesi olmak, gençlerimizden yaşlarımıza, bütün Şevketiye Mahallemizde ikamet eden vatandaşımızın ihtiyaç ve taleplerini duyurma gayreti içerisindeyim. Var gücümle mahallem için çalışıp, yetkili kurum ve kuruluşlarla temasa geçerek mahallemize hizmet getirme amacıyla bu yola baş koyduğumu bildirmek isterim. Hayat deneyimime güvenerek aldığım bu kararımı doğum günümde siz değerli basın mensupları aracılığıyla tüm hemşehrilerimize Şevketiye Mahallesi muhtar adayı olduğumu açıklamaktan onur duyarım. Haydi Şevketiye, mahallemize değişimi hep birlikte başlatalım” açıklamasında bulundu.

YEŞİM NAMLI KİMDİR?

Yeşim Namlı 17 Kasım 1975 tarihinde Kahraman Mahallesi’nde doğmuştur. İlk ve ortaöğretim eğitimini tamamladıktan sonra hayatına ticari faaliyetlerini ve Siyaseti dahil etmiştir. 45 yaşında tekrardan eğitim hayatına geri dönerek açık öğretimden lise mezunu olmuştur. 2022 yılında girdiği üniversite sınavında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Süt ve Süt ürünleri önlisans bölümüne hak kazanmış olup eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi uzaktan eğitim programı ile Sosyal hizmetler bölümü öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir. (FATMA AYDIN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.