16 Nisan 2024, Salı

Çineli şehit ailesi ile gaziyi ziyaret ettiler

16 Şubat 2024, Cuma 17:06

     


Aydın’ın Çine İlçesi’nde bulunan şehit ailelerini ziyaret eden Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu, şehit anne ve babasının acısına ortak oldu.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu ile Çine Sosyal Hizmetler İlçe Müdürü Binay Erkun, Çine Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Tarhan ile birlikte Soğancılar Mahallesi’nde yaşayan Şehit Ekrem Uyar’ın anne ve babasına ziyarette bulundu.

2022 yılı Aralık ayında görev dönüşü Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçirdikleri trafik kazasında şehit olan Komiser Ekrem Uyar’ın babası Ali Rıza Uyar ve annesi Mesude Uyar’a ziyarette bulunan İl Müdürü Kömürcüoğlu ile İlçe Müdürü Erkun, ailenin herhangi bir talebinin olup olmadığını sordu. Şehit ailesi ile bir süre sohbet eden Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu, Şehit Babası Ali Rıza Uyar’a Türk Bayrağı takdim etti.

Aynı mahallede yaşayan Gazi Sebahattin Söylemez’i de ziyaret eden İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu, devletin tüm imkanları hizmetinde olduğunu ifade etti. Gazi Söylemez’i de Bayrak takdim eden İl Müdürü Kömürcüoğlu, Çine’deki ziyaretlerini tamamladı. (FATMA AYDIN) 
Son Eklenen Haberler