26 Ekim 2020, Pazartesi

SÜRÜCÜLERİN YENİ GÖZDESİ 'FAR TEMİZLEME'

14 Ekim 2020, Çarşamba 11:42

     


Sararmış ve yıpranmış farlardan kurtulmak ve farlarının daha fazla ışık vermesi için sürücülerin tercih ettikleri yeni yöntem olan far temizlemeye rağbetin giderek arttığını belirten Umut Oto Yıkama sahibi Mehmet Gök, "Farların yaydığı ışık seviyesi de artıyor, ayrıca görsel olarak da yepyeni bir görünüme kavuşuyor” dedi.

 

(FOTO GALERİ İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNİ TIKLAYINIZ) 

İLETİŞİM: 0541 532 22 55 

Çine Sanayi Sitesi’nde hizmet veren Umut Oto Yıkama sahibi Mehmet Gök, Araç sürücülerinin yıpranmış ve sararmış farlarından kurtulmak ve farlarının daha fazla ışık vermesi için tercih ettikleri yeni yöntem olan far temizlemeye rağbet giderek arttığını söyledi. Plastik cam farlarının zamanla kirlenmesi ve güneşten dolayı yıpranması, hem az ışık vermesi hem de görüntülerinin kötü olması araç sürücülerine zor anlar yaşatarak, muayene istasyonlarından geri dönmelerine neden olduğunu belirten Mehmet Gök, “Araçlarına yeni far almanın maliyetinin yüksek olması nedeniyle, özel bir işçilik ile uygulanan far temizleme yöntemiyle araçların farlarına yeni görünüm kazandırıyoruz” dedi. 

 

EN AZ YILDA 2 İŞLEM

Son yıllarda far temizleme işleminin yaygınlaştığını ifade eden Mehmet Gök, “Araç sürücüleri bu tarz işlemlerin maliyetinin yeni far almaya göre daha uygun olduğundan dolayı en az 2 yılda bir temizleme işlemi yaptırıyorlar. Araç üzerinde bulunan farlar yıllar içerisinde en fazla 3 ya da 4 kez temizleme işlemi görebiliyor" dedi.

 

FARLAR YEPYENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR

Hemen hemen her gün en az 2 aracın far temizleme için işletmelerine geldiklerini belirten Mehmet Gök, "Sararmış ve az ışık veren farları, yaptığımız temizleme işlemi sonrası neredeyse ilk günkü haline getiriyoruz. Farların yaydığı ışık seviyesi de artıyor, ayrıca görsel olarak da yepyeni bir görünüme kavuşuyor" ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler