13 Ağustos 2020, Perşembe

Çineliler o çalışma öncesi bilgilendirildi

12 Şubat 2020, Çarşamba 17:08

     


Çine Belediye Başkanlığı, Sarıoğlu ve Yeni Mahalle'de ikamet eden vatandaşları sıcak asfalt çalışması öncesi bilgilendirirken, vatandaşlara doğalgaz servis hatlarının bir an evvel tamamlanması ricasında bulunuldu.

 

(FOTO GALERİ İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNİ TIKLAYINIZ) 

 

Çine Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri belediye tarafından hazırlanan broşürleri Çine'nin Sarıoğlu ve Yeni Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlara dağıttı. Broşürlerde iki mahalledeki ana caddelerde sıcak asfalt çalışması başlatılacağı duyurulurken doğal gaz servis hatlarının bir an evvel yapılması ile asfaltların tahrip edilmemiş olacağı, vatandaşların zor durumda kalmamış olacağı belirtildi.

 

"ABONE SAYISI ÇOK DÜŞÜK"

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, "Her iki mahallemizin ana caddelerinde sıcak asfalt çalışması başlatacağız. Bu mahallelerimizde doğalgaz çalışmaları bitti. Kış aylarında hava kirliliğinden oldukça etkilenmekteyiz. Hava kirliliği hepimizin sağlığını tehdit etmekte. Doğal gaz çağımızın en güvenli, en çevreci yakıtı. Doğalgaz firması ile yaptığımız görüşmelerde her iki mahallemizde doğalgaz abone sayısının hala düşük olduğunu öğrendik. Vatandaşlarımızın bir an evvel abone olup doğal gaz servis hatlarının tamamlanması gerekmektedir. Aksi takdirde asfaltlarımız tahrip olacaktır. Eğer doğalgaz servis hatları bir an önce yapılır ise hem belediyemiz hemde vatandaşlarımız zor durumda kalmamış olacak" diye konuştu. (OSMAN YURTTAŞ) 
Son Eklenen Haberler