15 Aralık 2018, Cumartesi

Kahreden kader

5 Aralık 2018, Çarşamba 09:54

     


Sultanhisar’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Çineli asker Tayfun Akcan’ın amcaoğlu Ali Han Akcan’ın da askerden izne geldiğinde trafik kazasında hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

 

Ankara'da askerlik yapan ve memleketi Çine’de bulunan ailesine ziyarete gelen Tayfun Akcan, geçtiğimiz Cumartesi günü bir otomobilin çarpması sonucu kaldırıldığı Nazilli Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetmişti. Pazar günü Çine Çöğürlük Mahallesi’nde toprağa verilen Akcan’ın cenaze töreninde gözyaşları sel olmuştu. Tayfun Akcan’ın ölümünün ardından önemli bir detay ortaya çıktı. Akcan’ın kuzeni, Derya ve İbrahim Akcan’ın tek oğlu Ali Han Akcan’ın da Kıbrıs’ta askerlik yaparken izne geldiğinde, 31 Ağustos 2017 tarihinde Çine Gökyaka Mahallesi yakınlarında otomobil ile kaza geçirerek yaşamını yitirdiği öğrenildi. Ayrıca, amca çocuklarının ikisinin de ailelerin tek oğlu oldukları öğrenilirken, kaderlerinin aynı olması yakınlarını ve akrabalarını kahretti.

 

45 GÜN ÖNCE BABASINI KAYBETMİŞTİ

Trafik kazasında askerden izne gelen oğlunu kaybeden Ayşe Öztürk'ün 45 gün önce de babasını toprağa verdiği öğrenildi. Acısı henüz taze olan anne Öztürk'ün oğlunu da toprağa vermesiyle acısı ikiye katlandı. (HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler