24 Ekim 2020, Cumartesi

ÇİNE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ'NDE HEDEF ÜRETİCİNİN GELİR DÜZEYİNİ YÜKSELTMEK

29 Eylül 2020, Salı 15:11

     


Çine Süt Üreticileri Birliği 2020 yılı Olağan Genel Mali Kongresi'ni gerçekleştirdi. Çine Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ergün Göçen, "Hedefimiz, her geçen gün daha da katlanarak birlik beraberlik içerisinde üretip, üretimimizi iyi şartlarda satıp üreticinin gelir düzeyini yükseltmek" dedi.

 

2018 yılında kurulan Çine Süt Üreticileri Birliği Olağan Genel Mali Kongresi üreticilerin geniş katılımıyla gerçekleştirildi. Süt Üreticileri Birliği, kongrede üyelerine süt kalitesini arttırmanın yollarını ve pazarlama alanlarının nasıl genişletileceği konuları hakkında önemli bilgiler sundu. Çine Mutaflar Mahalle Muhtarı Şeref Sever’in divan başkanlığını yaptığı kurulda gündem maddeleri tek tek okundu ve oynalarak onaylandı.

 

BAŞKAN GÖÇEN: BİRLİK, ÜYELERİMİZİN DE DESTEĞİ İLE HIZLA BÜYÜMEKTE

Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ergün Göçen şunları söyledi; Bilindiği gibi 1 Mart 2018 tarihinde ben ve arkadaşlarımız tarafından kurulan bu birlik, üyelerimizin de desteğiyle hızla büyümekte. Her geçen gün daha da katlanarak birlik beraberlik içerisinde üretip, üretimimizi iyi şartlarda satıp üreticinin gelir düzeyini yükseltmek hedefimiz. Kongremize katılan yöneticiler ve üreticilerimize teşekkür ederim. (OSMAN YURTTAŞ) 
Son Eklenen Haberler