• 10 Ekim 2023, Salı 17:55

Çine’de Gençlik Spor'dan Cumhuriyet coşkusu

Çine Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet'in 100. Yılı kapsamında hazırlanan etkinlikler başlıyor. İlçe Müdürlüğü voleybol, yamaç paraşütü, bisiklet turu ve uçurtma uçurma etkinliği düzenliyor.

Çine Gençlik Spor İlçe Müdürü Ali Dinçer, “ilk olarak Cumhuriyet'imizin 100. Yılını kutluyorum. Vatanımıza milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu anlamlı yılda Çine Gençlik ve Spor kurumu antrenörleri ve sporcuları olarak bize yakışan şekilde 100. yılımızı kutlamak için etkinlikler düzenliyoruz. Çineli hemşehrilerimizi düzenlemiş olduğumuz etkinliklerde görmekten mutluluk ve onur duyarız. 100. yılımızı Çine halkı ile birlikte coşkuyla kutlayalım" diyerek Çine halkını etkinliklere davet etti.

KURUMLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI

İlçe Müdürü Dinçer, yapılacak etkinliklerin tarihi ve saatleri hakkında da şu bilgileri verdi;

“29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel kurumlar arası Voleybol Turnuvası 11 Ekim saat 16.30 itibariyle Çine Spor Salonunda başlıyor.

GENÇLİK SPOR SPORCULARI GÖKLERDE

13 Ekim Cuma günü Gençlik Spor sporcuları saat 10.00-17.00 saatleri aralığında Aydın İl Gençlik Spor Müdürlüğü profesyonel eğitmenleri ile birlikte sporcular Tatarmemişler atlayış pistinden yamaç paraşütü atlayışları yapacaklardır.

İSTİKAMET 100. YIL

İlçe müdürlüğünün hazırladığı Bisiklet Turu 15 Ekim Pazar günü saat 10.00'da Çine Gençlik Spor Müdürlüğünden çıkış yapılarak başlayacaktır. Bisiklet turu güzergahı Çine'den Eskiçine Mahallesi arasında olacaktır. Eskiçinede tarihi yerler ziyaret edilecektir. Tüm bisiklet severleri etkinliğimize davet ediyoruz.

BAYRAĞIMIZ UÇURTMALAR İLE GÖKLERDE

25 Ekim Çarşamba günü saat 17.30-18.30 saatleri arasında Yüksel Yalova Stadyumunda uçurtma uçurma etkinliği düzenlenecektir. Etkinliğimize uçurtmalarınızla katılmanızı bekliyoruz.” (FATMA AYDIN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.