24 Eylül 2021, Cuma

En mutlu günleri kabusa dönüştü

27 Temmuz 2021, Salı 17:43

     


Çine’de nişan merasimi gerçekleştiren aile ve misafirler, daha sonra ishal, kusma ve ateş şikayeti ile hastanelere akın etti.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Çine Saraçlar Mahallesi’nde Cumartesi akşamı gerçekleştirilen Mine Güneş ile Serkan Ocak arasındaki nişan merasimine katılan misafirler ile her iki aile bireyleri, zehirlenme şüphesiyle hastanelere başvurdular. İstanbul’dan gelen damat adayı Serkan Ocak ile ailesi ve akrabaları da dönüş yolunda aynı şikayet ile çeşitli hastanelere müracaat ettikleri belirtildi.

“SONUCUNU MERAKLA BEKLİYORUZ”

Saraçlar Mahallesi’nde Gülseren ve Yüksel Güneş çiftinin kızları Mine ile İstanbul’dan gelen damat adayı Serkan Ocak arasında gerçekleşen nişan merasimine, yaklaşık 200 kişi katıldı. Cemiyet sahibi Yüksel Güneş, “Çocuklarımızın söz yüzü merasimi için gelen misafirlerimize meşrubat, yaş pasta ve su ikram ettik. Nişan sonrası eşim ve çocuklarımda kusma, ishal ve ateş başladı. Törenimize katılan misafirlerimizin de yüzde 80’i aynı şikayet ile bir kısmı Çine’de, bir kısmı da Efeler’deki hastanelere müracaat etmiş. İstanbul’dan gelen misafirlerimiz de aynı gece dönüş yapmıştı. Onlar da dönüş yolunda 6-7 ayrı yerde durmak ve hastaneye uğramak zorunda kalmışlar. O günden bu yana ben de eşim ve 2 çocuğumu Çine Devlet Hastanesi'ne getirip tedavi ettiriyorum. En mutlu günümüzde böyle bir sorunla karşılaştık. O gece yediklerimiz ve içtiklerimiz arasında yer alan ürünler arasında hangisinin dokunduğunu tespit edilmesi için ilgili yerlere numune verdik. Sonucunu merakla bekliyoruz” diye konuştu. (ERDAL AYDIN) 
Son Eklenen Haberler