28 Mayıs 2018, Pazartesi

Fenerli gelin nikah masasında Cimbomlu oldu

13 Mayıs 2018, Pazar 20:56

     


Çineli Fenerbahçe taraftarı Ayla Türkkan, aşık olduğu ve hayatını birleştirdiği Aykut Tekeş'in isteğini kırmayarak Galatasaraylı oldu. Nikahta gelinlik yerine Galatasaray forması giyen gelin, 'takımlar gelip geçici, aşkım ebedi' dedi.

(FOTO GALERİ İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNİ TIKLAYINIZ)

Çine'de yaşayan ve birbirlerini çok seven Ayla Türkkan ve Aykut Tekeş, hayatlarını birleştirdi. Damat Aykut Tekeş, nikah masasına oturduğu gelin Ayla Türkkan'dan Galatasaraylı olmasını istedi. Damat geline, Galatasaray forması giyme şartını yerine getirmeden “evet” demedi. Fenerbahçeli genç kız aşkı ile evlenmek için Galatasaraylı olmayı kabul etti. Damadın nikah masasına getirdiği Galatasaray'ın unutulmaz efsanevi futbolcusu Hagi'nin sarı kırmızılı formasını giyerek hayatının en anlamlı imzasını atan genç kız, 'aşkım için çiğ tavuk bile yerim. Takımlar gelip geçici aşkım ise ebedi. Ben sevgilimi kırmaktan ise Galatasaraylı olmayı tercih ettim" dedi.

"O BENİM TEK GERÇEĞİM"

Çocukluğundan bu yana koyu bir Galatasaraylı olduğunu ifade eden damat Aykut Tekeş ise, "Beni bilen bilir, çocukluğumdan bu yana Galatasaraylıyım. Galatasaraysız beni düşünmek imkansız. Aşkımdan Galatasaraylı olmasını aksi takdirde evlenmeyeceğimi söyledim o da kabul etti. Burada bir şeyi itiraf ediyorum takım değiştirmeseydi bile o benim tek gerçeğim ve her zamanda öyle kalacak. Şimdi Galatasaraylı oldu. Galatasaray ailesine bir kişi daha kazandırdık, hayırlı uğurlu olsun" dedi. (OSMAN YURTTAŞ) 
Son Eklenen Haberler