19 Haziran 2018, Salı

Kadın sürücüden ilginç tepki

13 Haziran 2018, Çarşamba 16:10

     


Çine Adnan Menderes Bulvarı'nda meydana gelen kazada önünde seyir halindeki TIR’a arkadan çarpan sürücü İpek Altıntaş, kazayı AK Parti iktidarını protesto etmek için yaptığını söyleyerek kameraya kaydetti.

 

(FOTO GALERİ İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNİ TIKLAYINIZ)

 

Kaza, Aydın-Muğla Karayolu Çine Adnan Menderes Bulvarında saat: 15.00 sıralarında meydana geldi. Muğla'dan Efeler istikametine doğru seyir halindeki İpek Altıntaş yönetimindeki 35 EB 3260 plakalı otomobil sinyalizasyon ışıklarına varmadan 35 NNJ 46 dorse plakalı TIR'a arkadan çarptı. Kazada yaralanan olmadı.

 

"SİNİRİMDEN GEÇİRDİM"

Kazanın ardından otomobilden çıkan bir video çeken kimliğinin yanında olmadığını söyleyerek isminin İpek Altıntaş olduğunu belirten kadın sürücü, kazayı AK Parti'nin yol hizmetlerini protesto etmek için bilerek yaptığını anlatarak, “Ben 4 şeritli uzay yolu projesini protesto etmek için şehir içinde gezinen TIR'ları ifşa etmek amaçlı sinirden önümdeki TIR'a geçirdim. ‘Yol yapmıştık’ diyorlardı buyrun görsünler yolu. Şehir içinde TIR olursa daha da olursa daha da geçiririm. Üç kuruşluk arabama acıyacak halim yok. Onlar iftarda altın koyarken tabaklara ben üç kuruşluk arabamı şey yapar atarım. Beş kuruş param yok, kredi kartı ile geziyorum. Kimliğimde yok" diye konuştu.

 

"GELSİN BUNA KOYSUN"

Arabasının yanına giderek etrafındakilere aldırış etmeden gazetecilere poz veren kadın sürücü 17 Aralık tapelerinde Başbakan Binali Yıldırım ile Mehmet Cengiz arasında geçtiği iddia edilen konuşma esnasında Mehmet Cengiz'in olduğu ileri sürülen 'Bu milletin a. koyacağız' ses kaydını hatırlattıktan sonra eliyle cinsel organını işaret ederek Mehmet yerine Ahmet diyerek "Ahmet Cengiz gelsin, buna koysun" dedi. (OSMAN YURTTAŞ) 
Son Eklenen Haberler